6 טיפים שיעזרו לכם לבחור את התיק הנכון לגג הרכב

כך נבחר נכון תיק לגג הרכב

אם חשבנו שלקנות תיק לגג הרכב זה דבר של מה בכך?

כדי שלא נופתע שהתיק פשוט עף לכם מגג הרכב באמצע הנסיעה או כדי למנוע עיוות בגג הרכב מהעומס על הגג.

כדאי מאוד שנקדיש לכך כמה רגעים,

תיק על גג הרכב זה עניין של בטיחות ובבטיחות לא מתפשרים!

 

אלו 6 הדברים שכדאי לשים לב אליהם כאשר רוכשים תיק לגג הרכב

 

  1. מזרן פולימרי מובנה (לא ספוג רך) בתחתית התיק דבר חובה כדי למנוע פגיעה בגג הרכב, אחרת הגג עלול לעיתים להתעקם מעומס לא נכון, מזרן פולימרי מובנה בתיק ימנע זאת כי הוא דואג לחלוקה נכונה של עומס המשקל על גג הרכב.
  1. אבזמי מתכת חזקים בלתי שבירים חובה, כי אבזם שעשוי מפלסטיק פשוט במידה והוא ישבר עקב מתיחה או קפיצה של הרכב תוך כדי נסיעה או עצירה פתאומית הדבר עלול להביא לשבירה של האבזמים באמצע הנסיעה דבר שיגרום לכך שהתיק יעוף לכם באמצע נסיעה וזו סכנה לצערנו במקרים רבים עפו תיקים לא איכותיים באמצע נסיעה או עקב קשירה לא נכונה על גג הרכב , אבזמי מתכת וקשירה נכונה על הגג יבטיחו לכם שתגיעו בביטחה למחוז חפציכם .
  1. תיק נוח עם שני מצבי גודל בהחלט יכול להועיל לכם מאוד מכמה סיבות, ראשית תיק מתכוונן שיכול להיות גם גדול וגם קטן הוא נוח מאוד כך תוכלו להתאים אותו לצרכים שלכם אם לקחתם הרבה דברים תוכלו להשתמש בו במצב פתוח וגדול, במידה ולקחתם פחות תקטינו אותו למצבו הקטן, בנוסף לכך הוא מתאים לכל סוגי הרכבים ברכב משפחתי או גדול יותר תוכלו להשתמש במצבו הגדול ולרכב מיני קטן תשתמשו בגודל הקטן כך שאם תחליפו רכב לא תצטרכו כל פעם לקנות תיק חדש שמתאים לגודל הרכב.
  1. בד רוכסן ותפרים חזקים עבה ועמיד למים
  1. אחריות מלאה ולא לזמן מועט שימו לב יש תיקים עם אחריות ל 6/12 חודשים בלבד יש כאלה שכותבים המון תנאים לאחריות לעומת זאת יש תיקים עם 10 שנות אחריות מלאה דבר המעיד על אמינות המוצר וחוזקו
  1. לקרוא את האותיות הקטנות במפרט של התיק, לדוגמה, באותיות הגדולות יכול להופיע ‘בד מוגן מים’ ואילו באותיות הקטנות במקרה הטוב יהיה כתוב ‘אין אטימות מלאה למים’, שימו לב! למיטב ידיעתנו רוב התיקים בשוק אינם מבטיחים הגנה אמיתית ממים אלא כותבים מכבסת מילים כמו עמידות גבוהה למים וכדו’ לכן רצוי לקרוא גם את האותיות הקטנות, כמו גם לגבי אחריות המוצר, איכות האבזמים ועוד

שתהיה לכולנו נסיעה מהנה ובטוחה!

שאלו אותנו.
כל דבר.
בכל עת.

קבלו הצעת מחיר מיוחדת

נא להזין את הקופון carbag2020

ההנחה בתוקף
ל24 שעות
הקרובות בלבד!

שימו לב: לקבלת ההטבה יש להכניס את המייל בדף הרכישה

ענו על הסקר וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד

קבלו הצעת מחיר מיוחדת

נא להזין את הקופון carbag2020

ההנחה בתוקף ל24 שעות הקרובות בלבד!

שימו לב: לקבלת ההטבה יש להכניס את המייל בדף הרכישה